CZ SK PL EN DE

HOME Novinky
Novinky

Professional series

Download

E-catalogue

News

Taška Flower

NOVÉ LOGO TAŠKY A OBALY

Patrí medzi Vaše koníčky fotografovanie? Tak potom určite potrebujete svoj fotoaparát v niečom prenášať a mať neustále pri sebe. Máme pre Vás hneď niekoľko nových modelov tašiek na tieto prístroje. Pre digitálne fotoaparáty máme obaly v modernej červenej, modrej alebo zelenej farbe. Ďalšie tašky rozširujú Flower kolekciu LOGO. Jedná sa o univerzálne tašky pre fotoaparáty či kamery, ktoré majú tú výbornú vlastnosť, že vnútornú prepážku si môžete ľubovoľne posúvať podľa potreby, nakoľko je na suchý zip.s Posledným modelom je taška Professional, ktorá sa vyznačuje veľkým množstvom úložného priestoru a taktiež posúvateľnou vnútornou prepážkou. Nosiť ju môžete cez rameno alebo ako ľadvinku okolo pásu. Pre majiteľov netbookov máme k dispozícii 2 nové designy obalov, ktoré sú vhodné pre netbooky do veľkosti 10".


Super konektor

JEDINEČNÝ KÁBEL SO SUPER KONEKTOROM

Preč je doba, keď ste pre všetky svoje zariadenia museli so sebou "ťahať" aj káble pre ne určené. Vďaka revolučnému super konektoru teraz stačí len jeden kábel pre všetky zariadenia s mini a micro USB konektorom.
Kábel je vhodný pre mobilné telefóny, PDA, navigácie, digitálne fotoaparáty, HDD a ďalšie zariadenia s mini alebo micro USB konektorom. Je ideálny pre nabíjanie, prenášanie dát alebo synchronizáciu Vášho zariadenia s notebookom. Kábel môže nabíjať zariadenia pomocou USB výstupu z:

  • PC/notebooku
  • USB adaptéra z elektrickej siete
  • nabíjačky v aute
Nenechte sa už obmedzovať zabudnutými káblami - to všetko vyrieši jeden jediný kábel so super konektorom. Ten jednoducho musíte mať :)

Myš Orange Line

MYŠ ORANGE LINE

Myš so štýlovým designom a ideálnou ergonómiou držania, ktorá zaručuje príjemnú prácu s myšou. Optický senzor s rozlíšením 800 dpi. Rozmery: 10.7 x 7.2 x 4 cm. K dispozícii tiež klávesnica v rovnakom designe.


Klávesnica Orange Line

MULTIMEDIÁLNA KLÁVESNICA ORANGE LINE

Jedinečná klávesnica s trinástimi mulitmediálnymi klávesami, ktorá vyniká odolnosťou proti poliatiu (do cca 60 ml). Pri poliatí klávesnice odteká tekutina na stôl deviatimi odtokovými kanálikmi umiestenými na spodnej strane klávesnice, kde ju možno jednoducho utrieť. Vďaka odtokovým kanálikom ľahké poliatie klávesnicu nepoškodí. Klávesnica má štandardné rozloženie kláves s veľkou klávesou ENTER. Laserová potlač zaručuje trvalosť a nezmazateľnosť písmen oproti lavnejšej potlače farbou, ktorá sa môže časom zmazať. K dispozícii tiež myš v rovnakom designe.Myš Flower

BEZDRÔTOVÁ MYŠ FLOWER

Bezdrôtová myš s NANO prjímačom a dosahom až 9 metrov. Veľmi pohodlná myš s ideálnou ergonómiou držania. Optický senzor s rozlíšením 800 dpi. Myš je potlačená motívom drobných kvetov, jej rozmery: 101 x 65 x 35 mm.


Klávesnica Dark

KLÁVESNICA DARK

Bezdrôtová klávesnica s NANO prijímačom a dosahom až 9 m (táto vzdialenosť sa môže líšiť v závislosti na okolnostisch). Stáva sa Vám, že si občas nedopatrením pri práci vylejete pohár s pitím do klávesnice? To už teraz nebude problém. Táto klávesnica je totiž odolná proti poliatiu (do cca 60 ml), tekutina je z klávesnice odvádzaná 9-timi odtokovými kanálikmi na stôl, kde ju možno jednoducho utrieť. Vďaka svojmu tenkému, bezokrajovému vyhotoveniu šetrí miesto na stole. Má štandardné rozloženie kláves s veľkou klávesou ENTER. Klávesy sú laserovo potlačené, čo zaručuje trvalosť a nezmazateľnosť pismen na klávesách oproti lacnejšej potlače farbou.


Klávesnica standard

BIELA ŠTANDARDNÁ KLÁVESNICA

Štandardná klávesnica s veľmi kvalitným vyhotovením kláves a tichou odozvou. Vhodná pre prácu v kancelárii aj doma. Klávesy sú laserovo potlačené, čo odlišuje túto klávesnicu od lacnejších typov s potlačou farbou, ktorá sa môže časom zmazať.


Podložka psíčkovia

PODLOŽKY POD MYŠ

Vymeňte svoju starú podložku pod myš za novú! Rozšírili sme sortiment LOGO podložiek pod myš o množstvo nových motívov, takže si vyberie naozaj každý. Máme niečo pre športovcov, milovníkov prírody a roztomilé zvieratká okúzlia určite každého. Chcete mať fotku svojho miláčika neustále na očiach? Jednoduchá pomoc. Kúpte si podložku pod myš s možnosťou vložiť fotografiu. Jednoducho si obrázok vytlačte a vložte pod priehľadnú vrstvu. Pre majiteľov notebooku máme výbornou vec - podložky 3 v 1. Jediná podložka slúži ako ochrana displeja proti otlačeniu kláves, ako podložka pod myš a tiež si ňou vďaka mikrovláknu, z ktorého je vyrobená, môžete vyčistiť displej.Foto papier

FOTO PAPIER PRE LASER

Rozšírili sme ponuku Logo foto papierov tiež o foto papiere špeciálne určené pre čiernu aj farebnú tlač v laserových tlačiarňach.4-pack LOGO Flower

TENTO ROK LETÍ FLOWER DESIGN

Nenechajte si ujsť túto skvelú ponuku: 4-pack doplnkov značky LOGO v rovnakom, atraktívnom Flower designe. Odlíšte sa od ostatých, doplnky nemusia byť vždy nudné. 4-pack obsahuje tašku na notebook, USB hub, myš a podložku pod myš.


TAŠKA "FLOWER" 15.4" - pre notebooky do cca 26.7 x 36.5 x 3.8 cm, 3 samostatné vrecká, nastaviteľný ramenný popruh
PODLOŽKA POD MYŠ - textilná podložka z protišmykovou úpravou, precízne snímanie pohybu myši
USB HUB - 4 USB porty, pogumovaný povrch, kábel 50 mm, vhodný k notebooku
MINI MYŠ - optická, dve tlačidlá, scrollovacie koliesko, navíjací kábel 80 cm, rozmery: 89 x 52 x 34 mm

Quick Charger

NABÍJAČKA BATÉRIÍ QUICK CHARGER

Nabíjačka má štyri individuálne sloty pre Ni-MH/Ni-Cd nabíjacie batérie veľkosti AA a AAA, takže môžete súčasne nabíjať batérie rôznych typov, veľkostí a kapacít. Nabíjací proces zvlášť pre každú batériu je možné sledovať na prehľadnom LCD displeji. Vadné alebo nenabíjacie batérie (zinkochloridové či alkalické) nabíjačka rozpozná a nenabije ich. Nabíjačka taktiež zaistí ochranu proti prebitiu, prehriatiu či opačnej polarite. Ak potebujete pred nabíjaním batérie vybiť, aj to Quick Charger zvládne.
A pozor! Quick Charger môže byť napájaný z elektrickej siete (100 - 240 V), USB portu alebo autoadaptéra 12 V (súčasť balenia).back