CZ SK PL EN DE

HOME Nowości
Nowości

Professional series

Download

E-catalogue

News

NOWOŚCI W ASORTYMENCIE TOREB

Już mamy w ofercie! Wprowadziliśmy do sprzedaży stylowe torby i sleevy na notebook nie tylko dla młodych. Szukasz torby klasycznej, utwardzanej, typu messenger albo damskiej, a może plecaka na notebook? W naszej szerokiej ofercie toreb i etui napewno znajdziesz coś dla siebie.

SKINY NA TWÓJ NOTEBOOK

Naklej na swój notebook stylowe naklejki. Nie podoba Ci się wygląd starego notebooka? Ma odrapaną powierzchnię i próbujesz to ukryć przyklejając mniejsze naklejki lub delikatnie zamalować farbą? Lub nie podoba Ci się z jakiegokolwiek innego powodu? Jeżeli tak to wykorzystaj nasze stylowe naklejki na notebook. Stylowe skiny wyprodukowane są ze specjalnego odpornego materiału, który chroni notebook przed odarciem, odrapaniem i zabrudzeniem. Naklejka przeznaczona jest do wszystkich typów notebooka. Na tylnej stronie znajdziesz nacięcia, dzięki którym możesz dopasować naklejkę idealnie do swojego notebooka. Specjalna warstwa klejąca zapewnia długotrwałe używanie, a po usunięciu nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni notebooka. Do wyboru mamy dziewięć motywów.
Oferujemy skiny o dwóch wielkościach: do notebooków do wielkości 15,4" (33,5 x 22,5 cm) lub do 17" (37,5 x 25 cm).

PRODUKT, KTÓRY DOCENISZ NIE TYLKO PODCZAS URLOPU I W PODRÓŻY

USB Pasek 2w1 - NNaładuj, podłącz i wysyłaj dane z urządzenia przenośnego. Dzięki paskowi masz urządzenie stale na ręce, przygotowane do użytku, a także możesz dzięki niemu podłączyć swoje urządzenie np. kamerę, aparat fotograficzny, odtwarzacz mp3 lub telefon do komputera i szybko przesłać i zapisać na dysku zdjęcia czy filmy ;). Wewnątrz znajduje się kabel USB oraz USB Mini.

TEST ZALICZONY POZYTYWNIE

Ochrona przeciwprzepięciowa LOGO Master/Slave była przetestowana i zakwalifikowana jako bezpieczny produkt przeznaczony do ochrony urządzeń niezależnym testem MF DNES. Przekonajcie się o tym sami:
www.uspora-energie.info
http://ekonomika.idnes.cz


back