CZ SK PL EN DE

HOME Novinky
Novinky

Professional series

Download

E-catalogue

News

Boom-bass

BOOM-BASS REPRODUKTORY 2.1

Vychutnejte si naplno poslech své oblíbené hudby s extra basovým efektem. Dřevěné reproduktory Boom-Bass 2.1 mají moderní design, takže se budou hodit do každého pokoje. Jsou vhodné k PC, DVD, TV, MP3 a dalším. Na přední straně subwooferu se nachází ovládaní hlasitosti a také basů. Woofer ve spodní části je chráněn proti poškození bezpečnostním grillem.Sada na LCD

ČISTICÍ SADA NA LCD

Čisticí pero nyní nově v praktickém cestovním balení s utěrkou z mikrovlákna. Čisticí pero je svými rozměry (cca 14 cm) předurčeno do každé tašky či kabelky. Obsahuje 12 ml vysoce účinného gelu s rozprašovačem pro čištění LCD, LED, plazma obrazovek, ale také citlivých displejů telefonů, iPadů, tabletů apod. Čisticí pero můžete mít vždy po ruce a jednoduše aplikovat, aniž by gel zanechal šmouhy. Po aplikaci gelu vytřete displej utěrkou z mikrovlákna. Výrobek neobsahuje alkohol.


Black edition

ČISTÍTKA V ELEGANTNÍM HÁVU

Čisticí ubrousky na LCD a plazma TV jsou nově k dostání také v elegantní černé dóze. Vystavte si je směle vedle televize a mějte je vždy po ruce pro okamžité odstranění prachu a nečistot. Trhací ubrousky šetrně a efektivně odstraňují prach, mastnotu a jiné nečistoty z LCD a plazmových TV, notebooků, tabletů a dalších citlivých povrchů. Antistatický film nanesený na očištěnou plochu omezuje další usazování prachu. Ubrousky nezanechávají šmouhy a neobsahují alkohol.


Myš Fun

BEZDRÁTOVÁ MYŠ FUN

Počítačové doplňky nemusí být jen obyčejné a nudné. Bezdrátová myš Fun s originálním smajlíkem vykouzlí úsměv na Vaší tváři kdykoli se na ni podíváte. Myš Fun pracuje na frekvenci 2.4 GHz a má pogumované strany pro příjemné držení. NANO USB přijímač lze jednoduše uschovat na spodní straně myši. Funkce úspory energie navíc šetří baterie. Barvené provedení myší Fun plně odpovídá nejoblíbenějším barvám uživatelů počítačových myší. Vyberete si černou, modrou, zelenou, oranžovou nebo červenou?

Myš Silent

TICHÁ MYŠ SILENT

Pracujete rádi v noci, ale zvuky při stiskání tlačítek myši ruší Vaše okolí? Proto přichází značka LOGO s fantastickou novinkou - myší Silent, která má extrémně tichá tlačítka. Bezdrátová myš Silent má dosah 6 - 10 metrů a volitelné rozlišení 1 000 - 1 600 dpi. NANO USB přijímač lze uschovat ve spodní části myši. Jakmile vytáhnete přijímač z USB portu, myš ihned přejde do spícího módu. Tato funkce prodlužuje životnost baterie. Díky ideální ergonomii je velmi pohodlná a pogumované strany jsou příjemné na dotek. Nespornou předností této myši jsou ovšem její tichá tlačítka. Při práci s touto myší Vás nikdo neuslyší.

Vlhčené ubrousky na tablety

VLHČENÉ ČISTICÍ UBROUSKY NA TABLETY

Trápí Vás věčně zapatlaný displej tabletu či smartphonu? Snadná pomoc, tyto vlhčené ubrousky si se špínou a otisky prstů hravě poradí. Vlhčené čisticí ubrousky v praktickém uzavíratelném balení jsou vhodné pro tablety, smartphony a další citlivé povrchy. Efektivně a zároveň šetrně odstraňují prach a jiné nečistoty a zanechávají antistatický efekt. Navíc díky svým rozměrům 11 x 16 cm najdou své místo v každé tašce či batohu.


Držák mobilu

DRŽÁK MOBILU (GPS) DO AUTA

Tento univerzální držák je určen pro většinu mobilních telefonů na trhu (iPhone, Samsung, Nokia, HTC a další chytré telefony včetně GALAXY NOTE). Má nastavitelnou šířku v rozmezí 58 - 85 mm a neklouzavé podložky na ploše držáku pro stabilnější úchyt telefonu. Flexibilní krk držáku a možnost rotace až o 360° zajistí, že na svůj mobil vždy dobře uvidíte. Pryžový límec zamezí nechtěnému vyskočení držáku z cigaretového zapalovače. Navíc držák obsahuje volný USB port k nabíjení.

Držák tabletu

DRŽÁK TABLETU DO AUTA 2v1

2v1 - za jednu cenu máte 2 možnosti přichycení v autě, stačí si vybrat. Součástí balení je systém pro uchycení na sklo a systém pro uchycení na opěrku hlavy. Držák má nastavitelnou šířku 105 - 195 mm a je vhodný pro všechny tablety o velikosti 7 - 10". Silná přísavka drží na skle i na desce. Nastavitelný úhel sklonu zajistí, že na tablet vždy dobře uvidíte. Dá se snadno složit bez pomoci nářadí.

Čisticí sada

ČISTICÍ SADA 2v1

Praktický pomocník 2v1 pro účinné a zároveň šetrné čištění tabletů, i-Padů, smartphonů a dalších citlivých povrchů. Čisticí roztok odstraní prach, mastné skvrny i otisky prstů. Neobsahuje alkohol, nezanechává šmouhy. Poduška z mikrovlákna je chráněna průhledným plastovým krytem a zároveň v sobě obsahuje důmyslně ukrytou lahvičku s rozprašovačem. S pouhými 10 cm na výšku a štíhlým tvarem najde tento pomocník své místo v každé kabelce či kapse. Po odstranění rozprašovače lze lahvičku s roztokem znovu naplnit.

back